Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Go Easy ONE

Go Easy ONE

Email Tisk PDF

 

Firma Dapius GmbH z Německa přichází na trh se senzačním řešením pro všechny ty z nás, kteří se potýkají s přepravou těžkých tašek, batohů a dalších zavazadel. Výrobek GO EASY ONE byl ovšem prvotně  vytvořen pro děti. Každý rodič ví, s jakou zátěží se dnes a denně potýkají jejich děti cestou do školy. Učebních pomůcek je stále víc a víc a tak také zavazadla jsou těžká a dále těžknou. Cestu do školy se tak dětem pokusil ulehčit tvůrce výrobku Go Easy a skutečně se mu to stoprocentně podařilo! Go Easy je nejenom praktický, ale také zábavný a moderní!

 

go-easy_head_dapius      dapius_logo

 

Když jsou děti ve školním věku, je jejich duševní a tělesný vývoj nejrychlejší. Na rozvoji dětí se podepisuje kladně i záporně vše, s čím se setkají a co jejich dospívání provází.

V posledním období je stále diskutovanější otázka nošení těžkých školních tašek nebo batohů. Pohled na dítě, zkroucené pod tíhou takové zátěže, je traumatem pro rodiče i lékaře.

Go Easy je zde hlavně proto, aby tomu pomohl předcházet. Používání Go Easy je nejenom zdravé, ale pro děti také zábavné.

A koneckonců může Go Easy použít kdokoli, koho již omrzelo prohýbat se pod tíhou těžkých zavazadel při cestování, nakupování a další běžné činnosti.

Go Easy je pro každého!

Cena včetně DPH: 1.190,- Kč

 

 

varování_obr_2

    

1802_goeasy_pink_face

1802_goeasy_pink_slant

1802_goeasy_pink_side

 

goeasy_kids

Go Easy ONE je k dispozici v několika barevných variantách:

 

1801_goeasy_blue_face 1802_goeasy_pink_face 1803_goeasy_black_face 1804_goeasy_red_face

modrá

KOUPIT_3

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

růžová

KOUPIT_3

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

černá

KOUPIT_3

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

červená

KOUPIT_3

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ                        MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ                        MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ                      MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Technické parametry:
Jmenovitá nosnost (kg): Rozměry (cm): Rozměry při složení (cm):    Hmotnost (g):
Hloubka:  Šířka:  Výška(3 stupně):     Hloubka:  Šířka:  Výška:
17

31             30          80 - 88 - 96

15             30          59 1.800

 

go-easy_instructions_7

 

 goeasy_reflector        

            

go-easy_instructions_2

Všechny díly na Go Easy ONE jsou vyměnitelné. Jakékoli poškození lze jednoduše řešit zakoupením a výměnou náhradního dílu.

 

Go Easy ONE má vysouvací rukojeť, která může být buď zcela zasunuta dole nebo fixována ve 3 polohách a výrobek pak mohou používat osoby různě vysoké.

          go-easy_instructions_3
Čelní strana je vybavena odrazkou pro zvýšení bezpečnosti chodce.

goeasy_kids_playing     

Go Easy ONE byl vytvořen jako jedinečný výrobek s přímým přínosem pro zdraví uživatele.  Při jeho navrhování se ovšem také  myslelo na to, aby svým vzhledem zaujal a přinesl ještě něco navíc.

Dětem tak Go Easy ONE nabízí i velkou dávku zábavy, rodičům pak jistotu, že vedle zmíněných zdravotních parametrů je tento výrobek zárukou kvality a dlouhodobého používání.

Samozřejmě i dospělí mohou kdykoli využít skvělý potenciál Go Easy ONE a svá zavazadla snadno, jednoduše a bez námahy přemístit na místo určení.

Není žádnou frází, že Go Easy ONE je výrobek pro každého.

 

     goeasy_moving_group_transp

 

goeasy_group_shadow

goeasy_original_stamp_2

Go Easy ONE je originální výrobek s chráněnými autorskými právy. Jeho dodavatel garantuje popisované vlastnosti, výrobek prošel testy a je vybaven certifikací úřadu TÜV.

         

goeasy_bag

Tvar a konstrukce vozíku Go Easy ONE jsou uzpůsobeny praktickému používání zejména pro batohy, ale i pro tašky či jiná zavazadla, která lze spolehlivě uložit na nosnou plošinku.

 

 go-easy_nameshield_2

Každý Go Easy ONE je také opatřen štítkem pro případné vypsání jména a adresy majitele tak, aby nedocházelo ke ztrátě či záměně, např. mezi školáky.

          goeasy_boy_bag