Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PlasmaBike

PlasmaBike

Email Tisk PDF

  

Další skvělý výrobek od kanadské společnosti Plasmart, kterou zastupujeme v Česku a na Slovensku. PlasmaBike je nejenom svým vzhledem, ale i svou konstrukcí a vlastnostmi jedinečný mezi ostatními odrážedly. Je certifikován již pro malé děti od 18 měsíců věku, přesto svou vysokou nosností 25 kg dovolí používání i staršími dětmi. Je určen zejména pro rychlejší a sebevědomější nácvik držení rovnováhy u malých dětí a tak pro rychlejší přechod na klasický bicykl.

Head2_ftp

PlasmaBike_logo

 

Děti ve věku již od 18 měsíců si užijí svobodu řízení bez zbytečných komplikací a strachu o to, že se příliš pozdě naučí držet rovnováhu, nezbytnou pro jízdu na kole.


Široká kola zajistí, že se PlasmaBike nezvrhne na stranu při zastavení po jízdě nebo při stání. Současně tím PlasmaBike dodá dítěti sebedůvěru a zvýší jeho úctu k sobě samotnému. Široká kola PlasmaBiku a omezený rejd zatáčení vystupňují cit pro rovnováhu a zajistí snadnější přechod ke klasickému bicyklu.

PlasmaBike váží 3 kilogramy a jeho nízká hmotnost usnadní přesun na místo jízdy a také pomůže v okamžiku, když je dítě již unaveno!

 

Cena včetně DPH:  1.090,- Kč 

 

 

PlasmaBike se dodává ve dvou barevných provedeních:
pb_black_side made_in_europe pb_red_side

PlasmaBike černo - červená

NEDOSTUPNÉ

PlasmaBike červeno - černá

NEDOSTUPNÉ

        

pb_black_face pb_black_rear pb_red_face pb_red_rear
PlasmaBike černo - červená: čelní pohled

PlasmaBike černo - červená: zadní pohled

PlasmaBike červeno - černá: čelní pohled

PlasmaBike červeno - černá: zadní pohled

 

Technické parametry:
Pro věk dítěte:       Nosnost (kg):       Rozměry (cm):        Hmotnost (g):
Délka:  Šířka:  Výška:
od 18 měsíců 25 66        26       46 3.000

 

PlasmaBike je tak malý, že již děti čerstvě chodící mohou na něm jezdit. Pro možnost kontroly jízdy opřením nohou o zem je dobré, pokud dítě má výšku alespoň 80 - 85 cm. PlasmaBike je však zároveň tak robustní, že i větší děti ve věku až 4 - 5 let stále ještě mohou PlasmaBike používat!

Záměrem výrobce je, aby PlasmaBike měl omezený rejd zatáčení tak, aby nebylo možno při prudkém zatočení doleva či doprava neočekávaně spadnout na stranu.

Tím, že dítě nepadá s PlasmaBikem neustále na zem, získává pocit jistoty a důvěry v sebe sama, což zvyšuje pravděpodobnost úspěšného přechodu na dospělejší bicykl.      

 

 

pb_boy_red_2

Široká přední i zadní kola zajišťují nejenom dobrou stabilitu při současné potřebě držet rovnováhu, ale i to, že se PlasmaBike nezvrátí na stranu při zastavení po jízdě nebo při stání. To je obrovská výhoda proti těm odrážedlům, která padnou na bok tam, kde je dítě opustí.

 

pb_wheel_front

 

PlasmaBike váží pouze 3 kilogramy a lze s ním proto jednoduše manipulovat. Také při přenášení z domu na dětské hřiště se rodič a vlastně ani dítě nijak neunaví.

  pb_boy_red

    

 

 

            Úchop pro snadné přenášení                Imitace klaksonu pro dětskou radost

Tvarované sedátko pro pohodlné sezení

 

 

 

 

 

 

Jedinečný vzhled  a konstrukce podvozku

pb_description_2

 

Drážkované rukojeti pro dobré držení

 

 

Robustní středový tunel s aretací rejdu

 

 

 

Široká kola pro zajištění stability při stání

 

 

Rozměry jsou uvedeny v centimetrech

                                                                                           pb_dimensions