Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Snow Star de Luxe

Email Tisk PDF

Snow Star de Luxe

          ...zaoblený klasický bob pro děti - s kovovými brzdami           Výrobce: khw

Snow Star de Luxe

Zaoblený tvar dodává bobu větší atraktivitu a přidává vyšší bezpečnost při používání. Zvýšená přední část a drážkování zajišťuje pevné zapření nohou, zvýšený opěrák sedáku vzadu zase garantuje jisté sezení. Bob je vybaven dvěma postranními kovovými brzdami s drážkovaným úchopem pro každou ruku zvlášť, kterými lze bob směrově řídit a upravovat jeho rychlost. Silný popruh slouží jak k uchopení za jízdy a zvýšení bezpečnosti, tak i k tažení, a to i pokud je dítě na bobu. Díky stabilizačním vodicím lištám na spodku je bob stabilní ve vysokém sněhu, na pevném podkladu je pak díky úzké skluzové ploše mimořádně rychlý.

Cena včetně DPH:  890,- Kč

                 Charakteristickým prvkem modelu Snow Star de Luxe je kovová brzda na obou stranách bobu. Na obrázku je vidět princip její funkce. Brzdění je vysoce účinné, brzdou se nechá samozřejmě řídit i směr jízdy. Kovová brzda zajišťuje zvýšenou bezpečnost provozu tohoto výrobku. Snow_Star_dl_Brake

Snow_Star_dl_Ice_Anthra Snow_Star_dl_Pink_Anthra
Snow Star de Luxe světle modrá

Snow Star de Luxe růžová

KOUPIT_3

EAN Code: 4013351251157

KOUPIT_3

EAN Code: 4013351251133

Technické parametry:
Pro věk dítěte:        Nosnost (kg):        Rozměry (cm):         Hmotnost (g):
Délka:  Šířka:  Výška:
od 5 let 50 90        48       18

2.000 

Dětský bob Snow Star de Luxe je vybaven kovovou brzdou s plastovým, drážkovaným úchopem. Drážkování napomáhá tomu, aby bylo možno brzdový úchop držet pevně i v teplých rukavicích. Kovová brzda je mimořádně robustní a účinná.

Brzdy obou provedení jsou v těle bobu fixovány pomocí kovového nýtu, což významně zvyšuje pevnost tohoto spoje.

Snow Star de Luxe jsou boby určené pro děti. Pro vyšší postavy doporučujeme pořídit již bob Snow Bird (de Luxe), který je již delší a také nosnější.

StarDL_break
Star_akce

StarDL_four

(Různé barevné varianty tohoto výrobku již nemusejí být k dispozici. Výrobce průběžně obměňuje barevnosti a tak některé barvy nejsou již dostupné.)