Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Warp

Email Tisk PDF

Třírychlostní kompaktní přístroj pro skvělé potápění  robosea logo_web

Firma Robosea vyrábí špičkové výrobky pro použití ve vodě a pod vodou. Byla licenčním výrobcem pro Yamahu a vyráběla pro ni řadu let například výrobek SeaWing II, který se velice úspěšně prodával i u nás. 

Podvodní skútr WARP 10 je vytvořen jako jednoturbínový přístroj se středovou hnací vrtulí. To je předpoklad pro soustředěný centrální výkon jednoho rotoru s menším odporem vody, než mají běžné dvoumotorové přístroje. Tak je dosaženo lepší efektivity pohonu a v zásadě tedy i lepších jízdních parametrů. 

Sklopné rukojeti pak zajišťují skvělou manipulovatelnost a skladnost skútru. Warp je tak příjemným společníkem nejen ve vodě, ale i pro uložení a přemísťování. 

Cena včetně DPH:    29.900,- Kč                KOUPIT_3


warp

Warp_panel_cz_4

Warp_battery_web

KOUPIT_3

Pořiďte si náhradní baterii pro model Warp 10 a prodlužte si dobu jízdy. Náhradní baterie je vhodná pro uživatele, kteří chtějí trávit více času jízdou než čekáním na nabití první baterie.

Stačí mít další nabitou baterii a při vybití první baterie jednoduše vyměit vybitou za plnou.

Cena včetně DPH:    12.900,- Kč

warp_close warp_front warp_front_side
Rukojeti na skútru Warp 10 jsou sklopné. Znamená to, že pro manipulaci a skladování je tento přístroj uživatelsky velice příjemný. Při čelním pohledu je jasně patrná konstrukce pohonu. Jedná se o jednomotorový  přístroj se středovou hnací vrtulí.  Přepínání rychlostí se děje posunutím ovladače na pravém boku skútru. Tím se snižuje či zvyšuje použitý příkon elektrické soustavy a tedy se i upravuje rychlost jízdy. Použitý okamžitý příkon má pak vliv na dobu, po kterou lze se skútrem pod vodou jet. 

Warp_girl_3

Podvodní skútr Warp 10 umožňuje jak klidnou poznávací jízdu při potápění, tak i doslova dovádění při různých variacích na téma tance pod vodou.

Důležité je správné držení přístroje při jízdě. Nejlepší je způsob, kdy jsou ruce pokrčené a přístroj je pod potápěčem. Pak proud vody z hnací vrtule směřuje volně mimo tělo jezdce a dobře tlačí uživatele vpřed.


Warp_girl_4

Warp_camera_3 

WARP 10 můžete dovybavit kamerou. Ta se připevní k připravenému držáku v horní části přístroje. Kamera umožní uživateli prožít si vlastní jízdu ještě jednou v klidu domova.

(kamera není součástí dodávky)

Hmotnost přístroje včetně baterie je 3,8 kg (pouze 2,8 kg bez baterie) a skútr je tak velice lehký pro přenášení. Je navíc vybaven zasouvací rukojetí pro uchopení, což manipulaci s ním dále zlepšuje. 

3 stupně rychlosti jsou komfortním prvkem jízdy se skútrem WARP 10. Můžete při pomalé jízdě sledovat bedlivě podmořský svět nebo můžete vyrazit rychlostí až 8,5 km/h v případě potřeby rychlého přesunu nebo snahy o maximální radost z jízdy.

Pozitivní vztlak zabrání nechtěnému utopení přístroje při náhodném upuštění. 


Cena zboží obsahuje recyklační příspěvek na budoucí nakládání s vysloužilými výrobky.

Naše společnost je registrována u kolektivních systémů REMA Systém, a.s. a REMA Battery s.r.o.