Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

Nové podvodní skútry v nabídce

Naše nabídka podvodních skútrů se sezónou 2023 obměňuje s ohledem na situaci u výrobců.  Nejdříve přicházejí do nabídky dva modely od společnosti Robosea - Seaflyer a Warp 10.
seaflyer_white warp_front_side
Model Seaflyer nahrazuje populární SeaWing. Jedná se v zásadě o stejný výrobek. Je lehce upraven na elektronice a zejména dochází ke změnám v barevnostech.  Model WARP 10 je vyráběn stejně jako Seaflyer firmou Robosea. Jeho konstrukce je však jiná. Skútr má jedinou středovou vrtuli a středová turbína napomáhá klidnější jízdě. Warp má navíc jeden rychlostní stupeň, celkem tři. 
 

Zima 2022 - 2023 s KHW

Sáňky a boby KHW a zimní sezóna 2022 - 2023
Tato zima byla ve srovnání s předchozími dvěma slabší. Rozjezd byl fantastický, ale podstatná část zimy se uskutečnila vlastně do konce roku 2022. Leden 2023 se projevoval spíše jako jaro než zima, takže ani nebylo mnoho možností realizovat se na zasněžených svazích kopců a hor. 

Silnější únor už to moc nezachránil a pozdní zima v březnu a dubnu, to už je opravdu spíše pro skalní fanoušky zimních sportů. Děkujeme všem zákazníkům a příznivcům sáněk a bobů značky KHW.

Snow_Comfort_gruen_web

Nejžádanější výrobky této sezóny byly tradičně Snow Comfort a boby s řízením, například Snow Fox.   

Snow_Fox_Anthra_Gruen

 

Zahradní dekorace nově

ZAHRADA 2021 - nové provedení některých výrobků, nová barva v nabídce. Doplnění sortimentu KHW.
47005_KHW_Pflanzkasten_mit_Spalier_100cm_bepflanzt_anthrazit 43005_KHW_Gartenbank_Berlin_Gießkanne_bepflanzt_anthrazit 44505_KHW_Gartenbank_Kopenhagen_Gießkanne_bepflanzt_anthrazit
U truhlíku velkého 100 cm se špalírem je nyní špalír dvoudílný.   Antracitová barva je nově zařazena do nabídky u některých dalších výrobků ze sortimentu zahradní dekorace KHW. Také lavice Kodaň má zadní špalír ze dvou dílů a také je v nabídce v atraktivní antracitové barvě.
 

Zima 2020 - 2021

Děkujeme všem zájemcům o naše sáňky, boby, lopaty a talíře pro jízdu na sněhu od firmy KHW, kteří nám projevili důvěru a objednali tyto provotřídní výrobky. Letošní zima byla konečně po dlouhé době zase skutečnou zimou - tedy vlastně jen leden a únor 2021. Omlouváme se všem, které jsme v jejich poptávce nemohli uspokojit z důvodu extrémního zájmu o toto zboží nejenom v České republice a na Slovensku, které obsluhujeme my, ale i v podstatě v celém světě. Výrobce KHW pak nebyl schopen vyhovět výrobní kapacitou tomuto mimořádnému náporu a tak nemohl dodávat zboží podle našich požadavků. Všem majitelům našich sáněk a bobů přejeme hodně zdraví a příjemných okamžiků při používání těchto výrobků. 
Snow_FUTURE_akce_2
 

FOR BOAT 2020 ZRUŠEN

Na základě rozhodnutí vlády ČR byly zrušeny m.j. veškeré akce typu veletrhů a tedy i veletrh lodí a vodních sportů For Boat 2020. V tuto chvíli není známo, kdy bude toto opatření zrušeno a zda se veletrh uskuteční v náhradním termínu. Případným zájemcům o informace o podvodních skútrech z naší nabídky nabízíme možnost navštívit naši firmu, kde jsme připraveni komukoli v dohodnutém termínu představit všechny modely skútrů. Stačí se objednat telefonicky na 603 242427 nebo e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a dohodneme společně výhodný termín. Děkujeme za případný zájem a za pochopení. 
 


Strana 1 z 8