Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

FOR BOAT 2020

Vystavujeme opět na veletrhu lodí a vodních sportů - For Boat 2020. Náš stánek najdete v hale 2 pod číslem C05. Předvedeme kompletní nabídku podvodních skútrů. K vidění bude i zcela nový Sea Wing II od Yamahy. 
banner_250x250px_for_boat_2020 SeaWing_white_web
 

Yamaha SEA WING II v nabídce od února 2020

Pod značkou Yamaha se vyrábí další podvodní skútr - má název Sea Wing II Je určen pro mladší i starší, pro ženy i muže, každý si může užít výborné výkonnostní parametry tohoto dvoumotorového přístroje. 
SeaWing_carbon_web seawing_web_lake
 

Nové barvy výrobků KHW pro zimu 2019-2020

KHW přichází pro zimní sezónu 2019-2020 s novými barvami svých výrobků. Obměňuje se tím kompletně barevná škála sáněk a bobů. Některé barvy výrobků zůstávají, ale většinou dochází k obměně barev příslušenství, jako je volant, tažný popruh atd. Starší barvy budou v nabídce až do vyprodání zásob. Základní nově zvolené barvy jsou růžová, světle modrá a antracit (tmavě šedá). Zde jsou nějaké příklady nových barevných variant:
Snow Flipper de Luxe růžová Snow Quad světle modrá Snow Bird de Luxe antracit Snow Tiger Comfort růžová
Snow_Flipper_Pink_Anthra_1 Snow_Quad_Ice_Anthra Snow_Bird_dl_Anthra_Green Snow_Tiger_Comfort_Pink
 

Underwater Scooters

Jaro 2019 - v nabídce je celá řada podvodních skútrů:

TRIDENT - Geneinno    .....nejnovější model v nabídce WhiteShark MIX - Sublue      .....prověřený moderní přístroj Yamaha - Li modely, RDS modely, Explorer ...osvědčená klasika
trident wsm yamaha
 

FOR BOAT 2019

Ve dnech 8.-10.března 2019 jsme na veletrhu For Boat v Praze představili kompletní sortiment podvodních skútrů z naší nabídky. Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za zájem, novým zákazníkům a majitelům našich podvodních skútrů děkujeme za zakoupení a přejeme jim mnoho zábavy při používání těchto přístrojů.
Náš stánek byl často v obležení zájemců o informace o našich podvodních skútrech. Přivítali jsme malé i velké, profesionály i amatéry, pro ty všechny jsou přístroje určeny. Největší zájem poutal podvodní skútr White Shark MIX od Sublue. Jeho moderní konstrukce a vysoký výkon ho předurčují pro dobrý obchodní úspěch. 
for_boat_19_5 for_boat_19_6 for_boat_19_8
 


Strana 1 z 7