Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

FOR BOAT 2024 Praha Letňany

Proběhl veletrh For Boat 2024 s naší účastí. Vystavovali jsme celou řadu našich podvodních skútrů značek Robosea, Geneinno, Nautica a Yamaha. Nově byl představen skládací kajak VIK 3.8 Pro, který obohatí trh o zajímavou věc pro vodní turistiku. Za zájem o tyto výrobky děkujeme a děkujeme také všem, kteří zakoupili některých z předvedených výrobků.
FB_24_6a    FB_24_3a     FB_24_7a
 

for boat 2024

V polovině března 2024 jsme s naším stánkem na veletrhu FOR BOAT 2024 na výstavišti v Letňanech. Najdete nás v hale 1, stánek 1A03. Návštěvníkům předvedeme portfólio našich podvodních skútrů různých značek a také novinku na trhu - skládací kajak VIK 3.8 s příslušenstvím. Všechny milovníky vodních sportů a vodní turistiky srdečně zveme do našeho stánku.
for_boat_3
 

Kajak skládací VIK 3.8

Do sortimentu zboží zařazujeme sezónou 2024 skládací kajak VIK 3.8 s příslušenstvím. Skvělý výrobek pro lehkou i náročnou vodní turistiku. Je vyráběn v Berlíně a k výrobě jsou použity nejlepší materiály tak, aby užitná hodnota kajaku a jeho životnost byly na špičkové úrovni. Kajak byl testován v nejnáročnějších podmínkách.
Kayak_on water_3
 

Nové podvodní skútry v nabídce

Naše nabídka podvodních skútrů se sezónou 2023 obměňuje s ohledem na situaci u výrobců.  Nejdříve přicházejí do nabídky dva modely od společnosti Robosea - Seaflyer a Warp 10.
seaflyer_white warp_front_side
Model Seaflyer nahrazuje populární SeaWing. Jedná se v zásadě o stejný výrobek. Je lehce upraven na elektronice a zejména dochází ke změnám v barevnostech.  Model WARP 10 je vyráběn stejně jako Seaflyer firmou Robosea. Jeho konstrukce je však jiná. Skútr má jedinou středovou vrtuli a středová turbína napomáhá klidnější jízdě. Warp má navíc jeden rychlostní stupeň, celkem tři. 
 

Zima 2022 - 2023 s KHW

Sáňky a boby KHW a zimní sezóna 2022 - 2023
Tato zima byla ve srovnání s předchozími dvěma slabší. Rozjezd byl fantastický, ale podstatná část zimy se uskutečnila vlastně do konce roku 2022. Leden 2023 se projevoval spíše jako jaro než zima, takže ani nebylo mnoho možností realizovat se na zasněžených svazích kopců a hor. 

Silnější únor už to moc nezachránil a pozdní zima v březnu a dubnu, to už je opravdu spíše pro skalní fanoušky zimních sportů. Děkujeme všem zákazníkům a příznivcům sáněk a bobů značky KHW.

Snow_Comfort_gruen_web

Nejžádanější výrobky této sezóny byly tradičně Snow Comfort a boby s řízením, například Snow Fox.   

Snow_Fox_Anthra_Gruen

 


Strana 1 z 9