Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Sáňky boby Boby s řízením

Snow Flyer

Email Tisk PDF

 

 

Snow Flyer           ...řízený bob pro lety na sněhu...           Výrobce: khw

 

Snow Flyer

Snow Flyer je sportovní bob, který nabízí uživateli mimořádný jízdní komfort.

Volant a kovová brzda na jednu ruku uprostřed bobu jsou velikostně a tvarově konstruovány tak, aby bylo možné ovládání i v teplých rukavicích. Ergonomický design kokpitu a řídící prvky zajišťují jezdci pocit jistoty v každé situaci.

Oblé postranice umožňují pohodlné nasedání a vysedání. Zvýšené strany a zadní část sedáku jsou garantem bezpečí při extrémních jízdních podmínkách.

Snow_Flyer_Anthra_Gruen

Strukturované nášlapy zajišťují pevné zapření nohou při jízdě. Kovová brzda je velmi účinná pro snížení rychlosti jízdy.

Nízké těžiště bobu a široká konstrukce jsou předpokladem pro mimořádnou stabilitu za všech okolností.

Snow Flyer je dodáván v několika  barevných variantách.

Cena včetně DPH:  1.590,- Kč

Flyer_trio(konkrétní barevné řešení odstínů a příslušenství bobu se může lišit podle dodávek od výrobce, některá barevná řešení se již nevyrábějí)

Snow_Flyer_iceblue

Snow Flyer světle modrá

KOUPIT_3

EAN Code: 4013351212158

Snow_Flyer_pink_web

Snow Flyer růžová

KOUPIT_3

EAN Code: 4013351212134

Snow_Flyer_Anthra_Gruen

Snow Flyer antracit

KOUPIT_3

EAN Code: 4013351212110

Snow_Flyer_Bremse_iceblue_web

Snow Flyer má jako všechny řízené boby z KHW účinnou kovovou brzdu. U Flyeru je brzda umístěna uprostřed bobu, je tak k dosažení oběma rukama. Brzdička má masivní drážkovaný úchop, který zajistí bezpečné uchopení a jisté brzdění. Když je bzda mimo činnost, pak lze úchop brzdy zacvaknout do předpřipraveného lůžka.

 

Technické parametry:
Pro věk dítěte:        Nosnost (kg):        Rozměry (cm):         Hmotnost (g):
Délka:  Šířka:  Výška:
od 6 let 85 100       52       16 3.470

 

Snow Flyer má řiditelný podvozek díky dvěma souběžně se natáčejícím ližinám. Řídící tyč je kovová, čímž je zajištěna vysoká odolnost tohoto dílu.

Snow Flyer je opatřen účinnou kovovou brzdou. Úchop brzdy je na jednu ruku uprostřed bobu, což umožňuje brzdit jak levou, tak i pravou rukou. Úchop brzdy je tvarován tak, aby jej bylo možno bezproblémově a pevně držet i v teplých rukavicích.

Systém ovládání, kdy je brzda uprostřed bobu na jednu ruku, je velmi bezpečný, neboť jezdec jednou rukou mění směr jízdy a druhou rukou ovlivňuje přibrzďováním rychlost.                

Snow_Flyer_brake_2 

Snow Flyer je určen i pro starší děti či dospělé. Má výbornou nosnost a je dostatečně dlouhý. Zvýšená část vzadu je předpokladem bezpečného sezení za jízdy, navíc má jezdec možnost se pevně zapřít nohama vepředu za drážkované nášlapy. A držení volantu je důležité nejenom pro zatáčení, ale také jistě i pro zvýšení jistoty jezdce za jízdy.

Celkově oblý tvar je rovněž příspěvkem k bezpečnosti provozu, a to nejenom pro samotného uživatele bobu, ale i pro ostatní na sjezdovce.

Flyer_akce